sobota 5. června 2010

O Zlínský ranec III, 5. 6. 2010

11. oficiální závod

Kdy jsme viděli naposledy sluneční svit? ..tuším, že na závodech v Čebíně.. a zvrat nastal na víkend, kdy jsme frčeli do Zlína na ranec.. Super předpověď slibovala příjemně prožitou sobotu. Parkury stavěl Petr Dostál a jump i zkouška se mi děsně líbily. Organizace závodů byla taky úplně super. Výsledky se vyhlašovaly vždy po závodu, v hospůdce se grilovalo a prostoru na venčení psů bylo hafo..


Jumping - na začátek krásně postavený parkur, běhavý, plynulý, dostatečně prostorný. Protože si je Charlie už jistý ve slalomu, jdu víc před něj, ať má vyšší rychlost a stíhám tak i otočku na čelo. Sice pak mu opět nestíhám, jak valí na další překážku, ale to chce ještě moc tréninků, než dokončí slalom sám, bez mojí asistence, abych si stihla udělat náskok. Věděla jsem, že po tunelu nestihnu ani omylem zaza, takže na řadu přišlo neoblíbené čiči. Ale zase nemůžeme se mu na závodech vyhýbat, to by potom ten trénink byl k prdu.. :o).. a docela nám hezky vyšlo. Umístili jsme se na se na krásném 5. místě čistým během o vteřinu za Jašikou. A protože byl open vyhlašován zvlášť pro LA1 a pro LA2+LA3, tak jsme byli na 2. místě.


LA1 ZK - opět pěkný parkur, běhavý a velký. Trošku jsem se bála, kde co zase zvojtím, jak je u méně technických parkurů u mne zvykem, ale zvládli jsme to skvěle. Nejdříve jsem chtěla Charlieho vyslat do modrého tunelu už před skočkou, ale to se mi již jednou pěkně vymstilo, tak jsem tam šla víc s ním. Problémek trošku nastal na kladině, která dost pružila a Charlie se tam zaseknul, protože si asi myslel, že je to houpačka. A ona ne a ne spadnout.. :o))) .. tak jsem ho zavolala, on krásně dal zónu a doběhli jsme opět čistě do cíle. To nás gradovalo na 1. místo, neboť čistě už nikdo nedoběhnul.

AGILITY - na tento beh jsme cekali cele odpoledne a protoze se slunicko otocilo a svitilo nam primo do stanu a nebylo se kam schovat, byli uz skoro vsichni psiska i panickove totalne k.o. Takze sil uz moc nezbyvalo. Parkur tak pekny uz nebyl, zadna plynulost a latkac pod kladinou, kam vetsina psu odmitala zavitat. Ac jsem nam verila, discli jsme se prave v tomto miste jako mnoho jinych..

Bilance - JUMP 5/34 (2LA1), LA1 ZK 1V/13, AGI DISC, soucet LA1 1. misto!!!

Byl to krasny zavod a jsem moc rada, ze se nam opet podarilo zabehnout nejake ciste behy. Podarilo se i krasne umisteni a dostali jsme nadherne ceny (Kofoly sklenice, mic na pamlsky pro Charlieka, buvoli krouzek, Tescoma kuchynske nacini). Na Zetoru by se z toho mohli poucit.. Odjizdeli jsme jeste pred vyhlasenim vysledku AGI behu a je to skoda. Pozdeji jsem se dozvedela, ze soucty se delali po kategoriich a my jsme vyhrali LA1. Myslela jsem, ze nasim discem se do zadnych souctu nemuzeme dostat. Takze bysme byvali byli na bedne hned 3x za jeden den.. Pouceni pro priste - pockat na vsechna vyhlaseni vysledku :o) ..

Žádné komentáře:

Okomentovat