úterý 29. června 2010

Intercanis Brno, 27. 6. 2010

13. oficiální závodyA víkend pokračoval, opět jsme zavítali na Zetor, kde pokračoval víkendový Intercanis. Účast dost malá, ale to už nás nepřekvapuje. Parkury ale stavěla Lenka Pánková, takže bylo na co se těšit. Rozhodla jsem se pojmout tyto závody víceméně tréninkově, a asi proto se nám i více dařilo než v sobotu. Taky jsem správně tušila, že ceny budou stát za prdlačku, takže nám šlo o kulobelo..

Agility - začali jsme moc pěkně, Charlie fungoval moc dobře, kupodivu dal zónu na kladině s přehledem, ale nechápu, proč podeběhnul skočku. Tohle se nám ještě nestalo. Takže jedna odmítačka.

ZK I LA1 - No co dodat k tomu, že Charlouš se jal skočky raději obíhat než skákat? Takže disc už na 2. překážce. Docela škoda, protože parkur to byl pěkný.


ZK II LA1 - kladina, kladina a zase ta kladina.. takový krásný jednoduchý parkur a ten pakouš ji zase hupsne.. ach jooo.. ale běh jsme si užili a to je super. Jen nás Jašula zase dostala o vteřinu, klasika.. :o))

Jumping - moc pěkný běh, dost jsem si ho užila. Byly tam dost hustý rozlišovačky, křížení, fronty, čiči.. fakt směs všeho. Jak jsem tak moc přemýšlela nad každým krokem, tak jsem včas neřekla tunel a už z toho byla odmítačka. A taky padla latka. Ale jinak bezvoška..

Bilance - AGI 6/12, ZK I LA1 DISC, ZK II LA1 2V, JUMP 4/12, součet 4. místo

Žádné komentáře:

Okomentovat