sobota 9. října 2010

O šlapanického vlka, 9. 10. 2010

20. oficiální závod

O bože díky za tak krásné počasí na začátku října... jak to bodlo, to si asi umíte představit. Prostě fantááááziaaa.. na tyhle závody jsem se těšila neb organizace vždy šlape fajn, zázemí i kolektiv vždy příjemný, parkury Slávky Podmolové rovněž máme rádi a ceny tu mají rovněž pěknééé.. Sice jsme první běh měli spíš o psích držkopádech, neboť sluníčku to chvíli trvalo než vykouklo, tak byl parkur dost mokrý.. takže první běh jumping jsme se dost slušně diskli, ale i kdyby ne, tak nám historicky popadalo asi nejvíc tyček... chvílema jsem měla pocit, že Charlie je na ledu a zapomněl si brusle.. :o))

Zkouška LA1 - naše poslední zkouška v A1, od které jsem si na rozloučení docela slibovala, ale bohužel jedna spadnutá tyčka nás odsoudila k horšímu umístění. A klasika, .. zase jsem se Charliemu otočila před ksichtem a zakryla mu náběh na další skočku.. takže se blbě odrazil a padlo nám to.. Takže pápá A1, nyní na nás čeká A2. Celkem jsme si od ledna splnili 12 A1 zkoušek, tak uvidíme, jak nám to půjde v našlapané konkurenci v A2.


Agility - závody se moc hezky vyvíjely, sluníčko opravdu hřálo, parkur už neklouzal, prostě pohůdka. A tak jsme si agi zaběhli čistě, což mi udělalo radost. Není nad to, když se podaří čistý běh. Čas ale nebyl nic moc, protože Charlie zatím skáče dost dlouhé skoky a točení ještě neumíme správně načasovat, pak se mi nějak zakoukal do černého tunelu a rovněž vysílačka do cíle je nic moc. Před poslední skočkou se otočil za mnou, aby se ujistil, kde jsem a to nás stálo další vteřinu..


Bilance - JUMP DISC, LA1 ZK 8V/20, AGI 9/47

Žádné komentáře:

Okomentovat