neděle 27. března 2011

Mikulovský dvojhrb III, 26. 3. 2011

26. oficiální závod

Snaha urvat nějakou tu zkoušku nás opět přivedla do příjemného mikulovského prostředí. Krásný pohled na vinice, dostatek místa na venčení a příjemná atmosféra závodů. Ta byla tentokrát opravdu bezvadná, protože po dlouhé době byl opravdu slyšet potlesk snad po každém doběhu. Parkury Petra Dostála mne moc baví, jsou otevřené, vzdušné a bez překomplikovaných sekvencí, přesto stále nápadité - dvojkové byly rozhodně náročnější než jedničkové, vyžadující samostatnou práci psa.

LA2 ZKI - .. a přesně to se nám stalo osudné hned při prvním běhu. Charlie už umí doběhnout slalom krásně sám, přesto jsem si ho tam úplně zbytečně hlídala.. v plánu byl naopak únik, abych měla náskok a stihla Charlieho vytlačit na skočce č. 6. Takže zrzoun valil vpřed a dal ji z druhé strany než měl. Taktéž opět ukázal skvělou skočenou zónu na kladině. Tak jsem se úplně zastavila, abych běh přerušila a Charlie tak dostal svůj trest za to, že to udělal blbě.. Zbytek už jsme doběhli ukázkově, takže opět škoda takových chyb...


LA2 ZKII - s lehkou nervózou jsme šli na druhý běh, který jasně naznačoval, že tady se bude dařit hlavně rychlým psům. Bohužel padla hned druhá skočka, ale jinak se běh docela vydařil. Přesto náš čas nebyl dostatečně rychlý, takže i bez oné skočky bychom skončili na stejném 6. místě.


Bilance: LA2 ZKI DISC, LA2 ZKII 6V/22

Žádné komentáře:

Okomentovat