sobota 27. února 2010

OPSION 008, Hradec Králové 27. - 28. 2. 2010

4. oficiální závody

Vše začalo už počáteční nervozitou během pracovního týdne před závody.. vlastně ani nevím proč, ale tak to nějak pořád jde ruku v ruce. Vše opadlo až při odjezdu z Velké Bíteše v pátek večer, kde jsme s Charlikem přesedlali do auta ke Květě a Taimeence.. Cesta probíhala vesele za pomoci paní GPS navigátorky.. Ubytování bylo děsně bezvadný (Penzion u Mlejna), ale jak klasické u Charlieho, moc jsme toho nenaspali i proto, že v penzionu byli ubytovaní i jiní agiliťáci, včetně háravek.. Ráno jsme se přesunuli do haly, rychle se zaregistrovali a uvelebili na židličkách. Charliemu jsem postavila odkladačku, ale tentokrát se s ní vůbec, ale vůbec nekamarádil a jal se opět křivit dráty kovové klece.

Sobota: začali jsme jumpingem, který se nám celkem povedl a skončili jsme na krásném 11. místě, z celkového počtu 44 large psů. Následovala LA1 zkouška, kterou jsme s jednou chybou vyhráli. Neskutečná radost a nadšení. Poté následovala pauza a odpoledne jsme ještě běželi agility. Tam se pro změnu Charlie nekamarádil s kladinou a opět v polovině seskočil. Pak jsme se již nějak zamotali a byl z toho DISC.

Bilance: JUMP 11. místo/44, LA1 ZK 1. místo/10, AGI DISC

JUMP
Pořadí Start. č. Jméno psovoda Jméno psa Plemeno č.VP OSA Kategorie Odmítn Chyba Čas [s] Tr.body Tr.b.čas Celkem Známka Pr.rychl.
11 13 Palečková Petra Charlie MOK 82509 AMONRA Čebín LA1 0 1 37,29 5 0,00 5,00 V 3,86

LA1 ZK
Pořadí Start. č. Jméno psovoda Jméno psa Plemeno č.VP OSA Kategorie Odmítn Chyba Čas [s] Tr.body Tr.b.čas Celkem Známka Pr.rychl.
1 13 Palečková Petra Charlie MOK 82509 AMONRA Čebín LA1 0 1 34,85 5 0,00 5,00 V 3,96Sobotní večer jsem příjemně strávila na večeři Martinou, Carlem, Rudou a Míšou.. bohužel Charlie to sám psychicky na pokoji nezvládal a intenzivně 1,5hod plakal, což významně popudilo našeho souseda, který si svoji histerii vylil na Květě, což mne moc mrzí..

Neděle: tentokrát se začalo agility, kde jsem se nějak zapomněla a zbytečne udělala Front cross a Charlieho si blbě hodila na pravou ruku. Tím jsme to zase nějak zašmodrchali a opět DISC. Následovala LA1 zkouška, kterou se nám podařilo doběhnout bez chyby a znovu jsme se umístili na 1. místě. Poslední jumping jsem opět zvorala já, kdy jsem Charlieho dostatečně nestáhla kolem bočnice, tak mi skočku hupsnul zpět.. no a pak se mu stejně už ani nechtělo moc do slalomu a bylo to.. DISC.. ale vůbec mi to nevadilo, protože Charlie poprvé zvládnul skvěle dvoudenní závody, v což jsem ani nedoufala..

Bilance: AGI DISC, LA1 ZK 1. místo/10, JUMP DISC

LA1 ZK Pořadí Start. č. Jméno psovoda Jméno psa Plemeno č.VP OSA Kategorie Odmítn Chyba Čas [s] Tr.body Tr.b.čas Celkem Známka Pr.rychl. 1 13 Palečková Petra Charlie MOK 82509 AMONRA Čebín LA1 0 0 32,97 0 0,00 0,00 V 3,94Parkury - postavené paní rozhodčí Lenkou Pánkovou, moc pěkné, běhavé se zajímavými technickými pasážemi

Celkový dojem - prostě úžasný.. velké díky za pomoc Martině Klimešové, jak proběhnout parkury a celkovou morální oporu, super babinec, bezva organizace, krásné počasí, skvělé zážitky korunované pěknými výsledky..

Už se těšíme na jarní závody, kdy už konečně budemě běhat na čerstvém vzduchu.

Příští závody: 5. dubna Vilémovický dvojhrb, 10. dubna Vilémovický krápník, 17. dubna Šlapanice Large, 24.-25. dubna Čebínský král, 1. května KK Prostějov, ... a ještě víc..

Žádné komentáře:

Okomentovat